IMG_7869

2. turnaj DEVELOPMENT tour v Karlových Varech – 25. května 2016

30. 5. 2016
25. května odehrála letošní DEVELOPMENT tour svůj druhý turnaj. Tentokrát na mistrovském hřišti v Karlových Varech. Zájem byl obrovský. Užili jsme si nádherné hřiště za letního počasí. Turnajem provázel zpěvák a moderátor Ondřej Hejma.

DEVELOPMENT tour svými turnaji poskytuje významným osobnostem z developmentu a partnerským firmám přátelské prostředí pro osobní i obchodní setkání. Díky své prestiži, špičkovým hřištím, ale i zajímavým cenám od partnerů tour stále získává na oblíbenosti. Zahrát si golf v Karlových Varech je pro mnohé golfisty skutečným požitkem. Členité hřiště, příroda i náročnost zanechají po hře hluboký dojem. Prožitek ze hry a soutěživost podpořily i mnohé vložené soutěže. Skvělé výkony byly tentokrát hráčům přímo předurčeny. Turnaji a hráčům požehnal host pop Jan Polanský.

Oblíbené vloženky

Tipovací soutěže o láhev proseca, které jistě v letních dnech přijde vhod, se postaraly společnosti na jedničce EVROPA realitní kancelář a na pětce LUXURY Properties. Módní nadšenci jistě měli radost ze soutěže na osmičce. Se společností Delor se hráči mohli vsadit vsadit o košili. A komu se povedl par, a že to na tomto tříparu nebyl jednoduchý úkol, získal košili Delor na míru. O víkendový pobyt v hotelu Boscolo hráči soutěžili na pětiparu jamce číslo devět. Cílem bylo umístit míč první ranou co nejblíže logu Boscolo. To se povedlo Michalu Mackovi, zakladateli společnosti LUXURY Properties.

Devítka je známá také díky Ivanu Hlinkovi, který svoji ránou mířenou na green, trefil občerstvovací stánek za greenem. Desátou jamku si budou hráči jistě připomínat ještě dlouho. Už na přátelské devítce den před turnajem tato jamka mnohé potrápila, jiní na ní předvedli neuvěřitelný výkon. Dokonce chybělo pouhých deset centimetrů k hole in one. Tato rána patřila Lence Hoškové z Rh+ marketing. Během turnaje se na desítce soutěžilo o Nearest to pin. Nejpřesnější byl 360 cm od vlajky Vladimír Řehák a odměnou mu byla stylová reprobednička Bang & Olufsen. Naopak o Longest drive se soutěžilo na pětiparové šestce. Nejdelší byl Jan Eisler, výkonný ředitel ze společnosti STRABAG.

Po turnaji mohli hráči ještě soutěžit při charitativním trouble shotu. Nákupem míčků zároveň přispívali na nadaci Domácí anděl. Před vyhlášením výsledků čekal na hráče vynikající oběd. A lívanečky se zmrzlinou a lesním ovocem potěšily všechny chuťové buňky a zalepily šrámy na duši, které zanechaly mnohé rány do bujaré přírody, keřů a stromů lemující karlovarské fairwaye.

Ceny pro vítěze Lívanečky s ovocem

Výsledky turnaje

Soutěžilo se ve třech kategoriích 0 – 18, 18,1 – 36, 37 – 54 a vždy první tři získali krásné ceny od partnerů tour. Za best brutto a úžasných 75 ran si vítězství odnesl Mikuláš Ordnung. Celkové výsledky na jdete na portálu ČGF.

Kategorie HCP 0 – 18

• 1. místo: Petr Smékal
  • 2. místo: Arnošt Wagner (DEVELOPMENT NEWS)

• 1. místo: Daniela Mužíková Vrbová
Prohlédněte si fotogalerii z turnaje v Karlových Varech. Vítězům gratulujeme a všem hráčům a partnerům děkujeme za přízeň. Těšíme se na další příjemné golfové setkání na plzeňské Dýšině 29. června 2016.