Pyšely 2017

16. 5. 2017

V Loreta Golf Clubu Pyšely odstartovala DEVELOPMENT TOUR 2017!

 

Již pátý ročník prestižní DEVELOPMENT TOUR odstartoval dne 27.4.2017 svou první zastávkou v exkluzivním Loreta Clubu Pyšely, který byl v letech  2015 i 2016 časopisem GOLF DIGEST vyhlášen jako nejlepší golfové hřiště v České Republice.

I přes ranní nepřízeň počasí turnaj probíhal tradičně v dobré náladě a přátelském duchu všech zúčastněných.  O moderaci se postarala bezprostřední Nikol Lenertová, kterou budeme potkávat i na dalších zastávkách GDT 2017.

Úderem desáté hodiny se flighty vydaly vstříc honbě za vítězstvím a titulem nejlepšího hráče .  

DEVELOPMENT tour svými turnaji poskytuje významným osobnostem z developmentu a partnerským firmám přátelské prostředí pro osobní i obchodní setkání. Díky své prestiži, špičkovým hřištím, ale i zajímavým cenám od partnerů tour stále získává na oblíbenosti. Zahrát si golf v Karlových Varech je pro mnohé golfisty skutečným požitkem. Členité hřiště, příroda i náročnost zanechají po hře hluboký dojem. Prožitek ze hry a soutěživost podpořily i mnohé vložené soutěže.

Doprovodné soutěže

Jako zpestření turnaje proběhla tipovačka o láhev Prosecca, se společností  EVROPA realitní kancelář a na pětce další lákavá soutěž „doporuč a získej“ o víkend ve Špindlerově Mlýně s LUXURY Properties.  

Tradiční přátelská devítka den před turnajem měla hojnou účast. První flight v čele s Ondřejem Hejmou startoval chvíli po čtvrté. Spokojení a s naladěnou formou na turnaj jsme se usadili na zahrádku před klubovnu na dobré víno.

Tradičně také proběhly  soutěže o nearest a longest to pin.

Nejlepší rána na nearest to pin ze všech turnajů Development Tour 2017 vyhrává golfový zájezd do Portugalska pro dvě od Golf Planet.

V Pyšelích se vítězi se stali pan Pavel Brabenec ze společnosti  Degoup (nearest to pin) a pan Antonín Novák ze společnosti RD na klíč (longest to pin). Získali hodnotné ceny od našich partnerů - GRATULUJEME!

Kromě oceňování nejlepších golfistů na jednotlivých turnajích má Development Tour soutěž o nejlepšího hráče na stable ford body a nejlepšího golfisty celkové rány v celé tour.

Letos jsme oživili tour novou soutěží kde mají šanci všichni hráči.

Výsledky:

Soutěžilo se ve třech kategoriích 0 -18, 18,1 - 36, 37 - 54 a vždy první tři získali krásné ceny od partnerů tour. Celkové výsledky najdete na  portálu ČGF .

HCP 18,1-36

Pořadí Jméno HCP

1 HONĚK Michal 17,5

2 FRANC Petr 18,0

3 PŘEUČIL Pavel 12,4

HCP +9-18

Pořadí Jméno HCP

1 PLOCEK Ondřej 24,8

2 HU Michal 18,1

3 PAVLÍČEK Tomáš 26,4

HCP 37-54

Pořadí Jméno HCP

1 ŠŤOVÍČEK Martin 54

2 PYTLÍČEK Lukáš 41

 

Děkujeme všem partnerům a hráčům za přízeň a to zejména panu Milanu SembowskimuKomerční banky, panu Tomáši SlukoviPražské teplárenské a panu Michalu MackoviEvropa realitní kancelář.

Vítězům gratulujeme a budeme se těšit na další přátelské setkání na turnaji v Golf parku Slapy dne 25.5.2017 (přátelská devítka 24. května)

Nezapomeňte si prohlédnout celou fotogalerii z turnaje Pyšely 2017!

 

Novinky

Přesně za dva týdny se potkáme na na dalším krásném hřišti, na Greensgate Golf & Leisure Resortu v Dýšině. Nezapomeňte se… ...více

Další turnaj na liberecké Ypsilonce již klepe na dveře, těšíme se na vás ve čtvrtek. Připravili jsme pro vás také malé… ...více

Zobrazit archiv