Známe termíny a místa turnajů 2024

15. 1. 2024

S radostí představuje termíny a hřiště pro letošní sezónu již 12. ročníku Development Tour. 25. dubna se uvidíme na Čertově Břemeni, 30. května v Ypsilon Golf Liberec. 27. 6. pak v Loretě Golf Clubu Pyšely a 26. září nás čeká Panorama Golf Resort Kácov. Slavností večer českého developmentu 2024 proběhne pak 7. listopadu v Praze.

Kromě nejlepších tuzemských golfových areálů tak partnery tour letos opět čeká setkávání majitelů, jednatelů a vysoce postavených manažerů firem pohybujících se v realitním oboru zejména v oblasti developmentu. 

Pokud je golf vaším koníčkem, pojďte spojit příjemné s užitečným – vedle příjemného času stráveného na na fairwayích a greenech můžete získat nové obchodní partnery a získat nové přátele. To vše navíc v jubilejním desátém ročníku této stále populárnější tour. V případě zájmu o další informace kontaktujte pořadatele (Jiří Švec, jiri.svec@developmenttour.cz, 605 810 888).

Novinky

S radostí představuje termíny a hřiště pro letošní sezónu již 12. ročníku Development Tour. 25. dubna se uvidíme na Čertově… ...více

V krásném a útulném hotelu Le Palais Art Hotel Prague proběhl Večer českého developmentu a s ním vyhlášení letošní… ...více

Zobrazit archiv